Exponáty Grand Prix - Design Shaker


EDIT

Vystavovatel: HOME Style - Hala 3 - C10

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Polohovatelná relaxační sedací souprava. Moderní, nadčasová, všestranně funkční sedací souprava. Otáčení křesel až 320°, elektrický boční pohyb křesel, elektrické nastavení sklonu zádové a podnožní části, polohovatelná opěrka hlavy.


Sprchový kout PALME Tube

Vystavovatel: AQUANY koupelny - Hala 3 - C07

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

- sklo uchycené na vnějších otočných pantech zakomponovaných v trubkách - 2019 winner DESIGN PLUS powered by ISH - sprchové kouty jsou dodávány v celé paletě RAL + další doplňkové barvy


VISIO – krby budoucnosti

Vystavovatel: visio - Hala 3 - C20

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Parní krb - ekologický, bezúdržbový, zanedbatelné provozní náklady. Neprodukuje teplo, emise spalin, či zápach. Nevytváří žádnou vlhkost ani kondenzaci. Inteligentní bezkomínové parní krby s luxusním designem a high-tech ovládacími prvky. Upravte plamenům výšku, rychlost, či dokonce barvu! Vytvořte krb s nepřetržitou linií plamene neomezené délky! Revolučně inovativní patentovaná technologie produkuje ultrajemnou mlhu, která podsvícením vytváří dokonalý efekt plamene. Plameny jsou chladné, přesto se zdají být naprosto skutečné, můžete si je bez obav pohladit. Nehrozí riziko požáru či popálení dětí nebo domácích mazlíčků. Ekologický bezúdržbový provoz o zanedbatelných provozních nákladech. Neprodukuje žádné teplo, emise spalin či zápach. Nevytváří žádnou vlhkost ani kondenzaci.


Ekologický designový nábytek z kartonu

Vystavovatel: Nábytek z kartonu s.r.o. - Hala 3 - A05

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Ekologický designový nábytek z kartonu – získali jsme ocenění GRAND PRIX MOBITEX 2020. Jedná se o ekologický nábytek, který navrhneme a vyrobíme na základě přání klienta. Nábytek je ekologický, šetří životní prostředí, 100% recyklovatelný, designový, dá se potisknout logem a grafikou podle klienta. Je to novinka na českém a slovenském trhu. Nábytek je lehký na montáž, demontáž, transport.


Postel NEO

Vystavovatel: HOME Style - Hala 3 - C10

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Čalouněná rámová postel. Lůžko vyniká jednoduchýma čistým designem, odlehčenou, ale zároveň velmi pevnou konstrukcí a možným mixem materiálových provedení


Betonové svítidlo TILT´IT

Vystavovatel: Jakub Velínský - Hala 3 - B20

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Betonové svítilo TILT´IT přináší neomezené možnosti v osvětlení interiéru. Posunutím silného magnetu můžete nastavit sklon svítidla v úhlu až 190°a nasměrovat ho v rádiusu 360° nebo ho můžete nechat jen volně viset dolů. Více svítidel přináší větší variabilitu a dovolí vám cíleně osvětlit okolní prostor nebo předměty ve vašem interiéru.