Exponáty Grand Prix - Design Shaker


Zrcadlo s poličkou Bobby

Vystavovatel: Karlen - Hala 4 - B15c

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Nástěnné zrcadlo je originálním designovým doplňkem, jak do soukromých, tak veřejných interiérů. S praktickou poličkou na drobné předměty nebo doplněk bylo navrženo do předsíní jako místo, kde vždy najdete své klíče a peněženku. Zrcadlo je pro přepravu balené naplocho, kvůli lepší skladovatelnosti, poličku si zákazník připevní sám pomocí dvou konfirmátů (které jsou spolu s imbusem součástí balení) podle přiloženého návodu. Zrcadlo je k dispozici ve dvou velikostech 630x720mm, s průměrem zrcadla 50 cm a 770x880 mm s průměrem zrcadla 60 cm. Materiál je recyklovaný plast od brněnské firmy Plastic guys. Cena za menší verzi: 8.500 Kč.

Charakteristika:
Originální, praktický, designový solitér, využívající recyklované materiály vyráběné v České republice.
Stávající uplatnění na trhu:
Zrcadlo je novinkou pro tento rok, plánujeme malosériovou výrobu jako alternativu ke stejnému zrcadlu ze dřeva a překližky.


Element Easy Natural

Vystavovatel: YOURDESIGN s.r.o. - Hala 4 - B23

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Elegantní skleněné svítidlo kuželovitého tvaru s vnějším kovovým nástřikem v modré barvě, s masivním dubovým komponentem a výraznou černou, nebo zlatou paticí. Cena 17.200Kč bez DPH / Dodací lhůta: Pokud není skladem 12-13 týdnů

Charakteristika:
Je to designové svítidlo, které se hodí do většiny interiérů. Pokud je svítidlo zhasnuté, sklo má nádhernou modrou barvu. Pokud se rozsvítí, vyzařuje sytě žlutou barvou.
Stávající uplatnění na trhu:
Dostupný výrobek u našich partnerů či na našem e-shopu.


Infračervené lehátko Ergo Relax Lounge

Vystavovatel: INFRASAUNY s.r.o. - Hala 4 - A17

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Infračervené lehátko Ergo Relax Lounge obsahuje integrovaný bezpečnostní systém technologie SENSOcare – což je patentovaná technologie s celoživotní zárukou, která zajistí individuální aplikaci tepla přizpůsobenou uživateli. Poloha vleže 180 x 50 cm, max. výkon 1.300 W, poloha vleže a vsedě je elektricky plynule nastavitelná, odolná, snadno čistitelná speciální kůže a ve standardním provedení ořech, lze zvolit i jiné barevné provedení.

Charakteristika:
Infračervené lehátko Ergo Relax Lounge zajistí pohodlný relax v poloze vleže, kde krev v těle lépe cirkuluje a svaly se uvolňují skrz naskrz. Skvělý doplněk do wellness oblastí a pro privátní klienty. Nahrazuje infrasaunu, vhodné pro toho, kdo nemá rád uzavřené prostory.


Obklady Lamon

Vystavovatel: Lamon Studio - Hala 4 - C16

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Keramické obklady v různém provedení – hladké, reliéfní, vybroušené, prořezávané (prolnuté s povrchem zdiva). Obklady splňují technické požadavky na užití v interiéru. Cena a dodací lhůta se odvíjí od každého návrhu, dle zpracování obkladů. Začínáme však na 3800 Kč/m2 (hladké obklady) a standartní lhůta je 1 měsíc po schválení návrhu.

Charakteristika:
Keramická hmota, technologie a celý postup výroby obkladů Lamon byly vyvinuty tak, aby na trhu vznikl nový malosériový produkt, tedy individuálně vyrobené kvalitní keramické obklady. To nám umožňuje naprosto specifický přístup ke každému klientovi, jeho představám a následné realizaci – co do tvaru, barev, rozměru a povrchu obkladů.
Stávající uplatnění na trhu:
Lamon Studio má v současné době za sebou dvě funkční realizace (2x kuchyně)


Obývací stěna LINE

Vystavovatel: JELÍNEK - výroba nábytku s.r.o. - Hala 4 - B16

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Minimalismus a masivní dřevo obývacím pokojům sluší. Naše variabilní obývací stěna LINE poskytuje spojením masivního dřeva a přírodního materiálu WoodTouch harmonický celek, který vyzařuje elegancí a zároveň splňuje nároky na kvalitu a udržitelnost. Obývací stěnu vyrábíme z masivního DUBU a DUBU RUSTIKU. Doba dodání 5-6 týdnů.

Charakteristika:
Obývací stěna LINE je výjimečná jedinečnou kombinací přírodních materiálů, masivního dřeva a materiálu WoodTouch, který přináší unikátní design do každého interiéru. Díky bezúchytkovému otevírání zásuvek push-to-open získává obývací stěna na eleganci bez použití viditelných úchytek.
Stávající uplatnění na trhu:
Obývací stěnu LINE vyrábíme pro naše zákazníky na míru podle jejich individuálních požadavků


Obklad

Vystavovatel: Jana Eichlerová Ruská, DiS. - Hala 4 - C05

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Obklad je spojením přírody a designu, které přináší kus lesa přímo do vašeho interiéru. Může být použit na stěny, jako součást nábytku nebo jako umělecký prvek. Standardně nabízíme panely jako zakázkovou výrobu v rozměrech max. do 2000 mm x 1000 mm.

Charakteristika:
Obklad s kapradím kombinuje inovativní využití biopryskyřice a udržitelně sbíraných kapradin, což vytváří unikátní a esteticky přitažlivé designové řešení s důrazem na udržitelnost a minimalizaci dopadu na životní prostředí (využití při upcyklaci). Každý kus je ručně vyráběn, to zajišťuje jeho jedinečnost a přináší do interiérů neopakovatelný charakter.
Stávající uplatnění na trhu:
Obklad se na trhu prezentuje jako exkluzivní řešení pro interiérový design, který je momentálně vyráběn v malosériové produkci podle specifických požadavků klientů. Díky své adaptabilitě na požadavky zákazníků se obklad osvědčil v různorodých projektech - od soukromých bytů a domů přes komerční prostory, jako jsou hotely a kanceláře, až po speciální designové projekty.


Ložnice AMI

Vystavovatel: JELÍNEK - výroba nábytku s.r.o. - Hala 4 - B16

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

AMI je minimalistická a nadčasová postel, která díky ustoupenému nohovému soklu vyvolává dojem levitace. Přírodní materiál WoodTouch na zásuvkách nočních stolků a komod vytváří příjemný a moderní kontrast k masivnímu dřevu. Zásuvky jsou doplněny systémem push-to-open, díky kterému získává celá kolekce eleganci bez použití viditelných úchytek. Tuto ložnici vyrábíme z masivního BUKU, DUBU a DUBU RUSTIKU. Doba dodání 5–6 týdnů.

Charakteristika:
Ložnice AMI je výjimečná jedinečnou kombinací přírodních materiálů, masivního dřeva a materiálu WoodTouch, která společně s LED osvětlením postele vytvoří příjemnou atmosféru v každé ložnici.
Stávající uplatnění na trhu:
Ložnici AMI vyrábíme pro naše zákazníky na míru podle jejich individuálních požadavků


Sestava konferenčních stolků Elica

Vystavovatel: KAPLAN 1934, s.r.o. - Hala 4 - B15b

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Unikátní řešení napojení noh na luby, tři různé výšky, varianta s policí, nebo bez ní. Sestava kulatých konferenčních stoků Elica zapadne do moderního obývacího pokoje a odlehčí jej. Na této sestavě nejsou žádné ostré hrany a rohy, což ocení nejen rodiny s dětmi.

Charakteristika:
Jednotlivé konferenční stolky do sestavy je možné zvolit ze tří různých výšek, sedmi různých průměrů. Na výběr je dále ze tří dřevin a mnoha odstínů moření. Každý stolek je dodáván v celku a v konstrukci není použitý jediný šroub.
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová výroba