O akci


DESIGN SHAKER, největší jarní veletrh interiérového designu, který probíhá v souběhu s veletrhy FOR INTERIOR, FOR GARDEN a FOR HABITAT.

Již podeváté v řadě se mohou návštěvníci výstaviště PVA EXPO PRAHA těšit na přehlídku současného českého i zahraničního designu. Nadcházející ročník veletrhu DESIGN SHAKER proběhne ve dnech 31. 3. – 3. 4. 2022 a tradičně představí společnosti, studia a designéry, kteří přináší do oblasti interiérového designu originalitu, invenci a kvalitu.

Cílem veletrhu je prezentovat současné interiérové trendy široké veřejnosti a vytvořit ideální platformu pro setkávání tvůrců – designérů, interiérových architektů a výrobců. Současně je tak jedinečným místem pro získání nových informací, hledání inspirace a setkání s profesionály v oblasti bydlení.

Stejně jako předchozí ročníky je i ten letošní veletrh pod kurátorským dohledem a tak budou návštěvníkům představovány produkty a trendy, které prošly kvalifikovaným výběrem.

Centrem a živým srdcem celé akce bude i tentokrát mediální kavárna Media Café, kde se v rámci přednášek, workshopů, prezentací a rozhovorů představí další osobnosti designerské scény. Návštěvníci si zde mohou u dobré kávy přečíst či poslechnout novinky ze světa interiérů a designu.

DESIGN SHAKER není pouhou produktovou výstavou, návštěvníkům nabízí konzultace s designéry a architekty přímo na veletrhu. K tomuto účelu slouží sekce veletrhu s názvem Fresh Space, kde je možné se zblízka podívat na práci v architektonickém či designérském ateliéru, prohlédnout si návrhy i realizace jednotlivých studií či získat rady či tipy na řešení konkrétního problému. Zároveň se zde představí designéři, kteří ještě studují, nebo čerstvě tvoří pod vlastními značkami. Další sekci přehlídky tradičně tvoří Big Deal představující výběr českých výrobců i distributorů zahraničních značek.