O akci


Design Shaker je exkluzivní výběrový veletrh interiérového designu, kde vystavovatelé z oblasti moderního designu prezentují širokou škálu produktů, od světově známých značek po nové inovace, a oslovují jak profesionály v oblasti designu a architektury, tak i širokou veřejnost hledající inspiraci pro své interiéry. Tento veletrh slouží jako platforma pro prezentaci designových produktů a umožňuje vystavovatelům ukázat jak svou stálou nabídku, tak i novinky, a to v prostředí, kde moderní design, kvalita konstrukce, materiály a ergonomie hrají klíčovou roli.

Výběrový veletrh DESIGN SHAKER se pravidelně koná v souběhu veletrhů FOR INTERIOR a FOR GARDEN, a to každé jaro na prestižním výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. V roce 2023 oslavil DESIGN SHAKER desáté výročí, což svědčí o jeho trvalém úspěchu a významu. Během své existence se veletrh stále vyvíjel, neustále přizpůsoboval svou koncepci a zaměření potřebám moderního designu.

Srdcem veletrhu DESIGN SHAKER je DESIGN CAFÉ, které zajišťuje pohodlí, inspiraci a místo setkávání pro návštěvníky i vystavovatele. Nachází se zde centrum dění, kde kromě kávy a občerstvení probíhají na podiu přednášky odborníků v oblasti designu, což umožňuje návštěvníkům získat nové informace a nápady a také jim dát vhled do práce designérů a architektů interiérů.

Kurátorství veletrhu DESIGN SHAKER představuje klíčový prvek v tom, jakým směrem se veletrh ubírá, a je zárukou, že návštěvníci budou moci objevit design, inspiraci a kvalitu, kterou hledají, a to v profesionálním prostředí veletrhu. Kurátor veletrhu nejen pečlivě vybírá vystavovatele, ale také aktivně přispívá k podobě a atmosféře veletrhu. Od roku 2021 zastává tuto důležitou roli designérka MgA. Veronika Loušová. Aktivně se také podílí na architektuře prostoru a programu v rámci Design Café.

Sledujte, co je nového a co chystáme pro DESIGN SHAKER i na sociálních médiích.