O akci


DESIGN SHAKER, největší jarní veletrh interiérového designu, který probíhá v souběhu s veletrhy FOR INTERIOR a FOR GARDEN.

Na jedenáctém ročníku veletrhu se mohou návštěvníci výstaviště PVA EXPO PRAHA těšit na přehlídku současného českého i zahraničního designu. Nadcházející ročník veletrhu DESIGN SHAKER proběhne ve dnech 11. – 14. 4. 2024 a tradičně představí známé, ale i méně známé společnosti, studia a designéry, kteří přináší do oblasti interiérového designu kromě kvality také originalitu a invenci. Dále také podporuje mladé a začínající talenty.

Cílem veletrhu je prezentovat současné interiérové trendy široké veřejnosti a vytvořit ideální platformu pro setkávání tvůrců – designérů, interiérových architektů a výrobců. Současně je tak jedinečným místem pro získání nových informací, hledání inspirace a setkání s profesionály v oblasti bydlení. 

Stejně jako předchozí ročníky je i ten letošní veletrh pod kurátorským dohledem a tak budou návštěvníkům představovány produkty a trendy, které prošly kvalifikovaným výběrem.

Centrem a živým srdcem celé akce bude i tentokrát kavárna Design Café, kde se v rámci přednášek, workshopů a prezentací představí zajímavosti z oboru. Návštěvníci zde mohou získat informace o novinkách ze světa interiérů a designu.

DESIGN SHAKER není pouhou produktovou výstavou, návštěvníkům nabízí konzultace s výrobci, designéry a architekty přímo na veletrhu. Z blízka se mohou podívat na práci v architektonickém či designérském ateliéru, prohlédnout si návrhy i realizace jednotlivých studií či získat rady či tipy na řešení konkrétního problému. Zároveň se zde představí designéři, kteří ještě studují, nebo čerstvě tvoří pod vlastními značkami. Další sekci přehlídky tradičně tvoří  výběr českých výrobců i distributorů zahraničních značek.