Design shaker - Pro Vystavovatele


Rádi bychom vám nabídli výstavní plochu na našem exkluzivním veletrhu DESIGN SHAKER, který se každoročně koná na jaře v Letňanech.

Z jakých možností prezentace můžete vybírat?

DESIGN SHAKER vnímáme jako platformu pro představení produktového portfolia. Vystavovatelům chceme dát možnost ukázat svoji stálou nabídku a prezentovat novinky.

Proto zde najdete více možností pro vaši prezentaci, tu vaši si nakombinujte podle svých potřeb prezentace. Mezi vystavovateli naleznete prodejce nábytku a interiérového vybavení, kteří zastupují světově známé značky, výrobce se svou vlastní produkcí, studia specializující se na komplexní služby v oblasti navrhování interiérů a také firmy zaměřené na zakázkovou výrobu. Svoje místo najdou začínající malé projekty, interiéroví designéři tvořící pod vlastními značkami tak velké nadnárodní společnosti.

 

      

        

Věříme, že z našeho rozmanitého spektra možností si vyberete tu nejvhodnější pro vaši prezentaci, která splní vaše individuální potřeby a cíle."

 

Samostatná výstavní plocha DESIGN SHAKER

Plocha pro ty co už jsou větší nebo velkou sebevědomou firmou, mají množství produktů a chtějí je ukázat jak možným klientům tak designérům a architektům. Velikost plochy se odvíjí od vaší představy prezentace a stavby stánku. Jelikož veletrh DESIGN SHAKER je perlou mezi letňanskými veletrhy nábytku, není v této hale možnost postavit si stánek z oktagonu. Vaše stavba by měla odrážet kvalitní zpracování vašich produktů. Vaší prezentace si návštěvníci všímají a hodnotí spolu s produkty firmu jako celek.

   

 

   

 

Start-up balíček DESIGN SHAKER

Plocha 6m2 pro jednotlivce, menší studia či firmy. Ideální pro ty co začínají a rádi by ukázali několik svých výrobků. Můžete plochu použít k vyhodnocení toho, jak návštěvníci na produkty reagují, zda vás zpětná vazba a navázané kontakty oslovily.

Vizualizace stánků Start up 

        

 

Galerie DESIGN SHAKER

Vystavení produktu na speciálním místě v rámci galerie produktů, vč. panelu s popisem. Galerie se bude prezentovat jako něco navíc co v rámci DESIGN SHAKERU doporučujeme neminout a za kvalitou designu těchto produktů stojíme společně s kurátorem DESIGN SHAKERU.

 

Nabídka v rámci podia DESIGN CAFÉ

V srdci veletrhu DESIGN SHAKER je místo pro vaše workshopy a přednášky. Vystavující mohou využít možnost prezentace svých služeb v rámci podia kavárny Design Café. Zaměřte se na běžné návštěvníky a poodhalte jim, jak se o kvalitní nábytek starat. Jak vybírat pohovku a další vybavení. Ukažte, že jste specialista na svůj segment v interiérech.

     

 

DESIGN SHAKER Premiéra

Exkluzivní prostor Design Café lze využít k prezentaci nových výrobků a vašich technologických novinek. S pozváním na vaši výstavní plochu můžete oslovit další návštěvníky.

    

 

GRAN PRIX DESIGN SHAKER a TOP EXPO DESIGN SHAKER

Zkušená porota pečlivě ohodnocuje výrobky a expozice, které se na veletrhu DESIGN SHAKER představují. Každý přihlášený exponát v hale je pečlivě prozkoumán. Hlavními kritérii pro hodnocení jsou moderní design, kvalitní konstrukce, použité materiály, inovace a ergonomie. Každý výrobek, který je přihlášen, musí být připraven alespoň k malosériové výrobě. Vzhledem k tomu, že veletrh DESIGN SHAKER je zaměřen na koncové uživatele, včetně laiků, designérů a architektů, nepatří sem nefunkční prototypy.

   

 

Kompletní popis nabídek naleznete níže v přílohách.

Vezměte prosím v úvahu, že na veletrhu se setkáte s různorodou skupinou návštěvníků, včetně těch, kteří hledají inspiraci pro svůj interiér, klientů pracujících s architekty a designéry, a také profesionálních nákupčích. Je důležité, abyste vaši prezentaci připravili na všechny typy návštěvníků. Při podávání přihlášky ji bude managment veletrhu DESIGN SHAKER nejprve konzultovat s kurátorem, a po schválení budou projednávány další podrobnosti.

 

 

KOMPLETNÍ SADA PŘIHLÁŠEK
Vyplnitelné formuláře ve formátu pdf

 

JEDNOTLIVÉ LISTY
Vyplnitelné formuláře ve formátu pdf.

 

POKYNY K VELETRHU A OBJEDNÁVKOVÝ KATALOG SLUŽEB

  • Objednávkový katalog služeb - připravujeme

 

KE STAŽENÍ

LOGO VELETRHU
LOGO VELETRHU - fialové

 

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA jaro 2023

 

Bannery veletrhu:

Banner 250x250 px
Banner 250x250 px - Najdete na veletrhu
Banner 468x60 px
Banner 468x60 px - Najdete na veletrhu

 

 

 

MOŽNOST UBYTOVÁNÍ

Pro naše zákazníky nabízíme ubytování v několika partnerských zařízeních. Podrobnější informace naleznete zde.

 

 

Plánek veletrhu