NEJŠIRŠÍ VÝBĚR PRO VÁŠ DOKONALÝ DOMOV A ZAHRADU


FOR INTERIOR FOR GARDEN 2023 DESIGN SHAKER - největší souběh veletrhů bydlení, designu a zahrad proběhne od čtvrtka 30. března do neděle 2. dubna v Letňanech

„Nenechte si ujít největší jarní souběh veletrhů bydlení designu a zahrad FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER. V šesti výstavních halách i na venkovní ploše se můžete seznámit s trendy a produkty nábytkářského oboru, interiérového designu i zahradní architektury. Pro rady si můžete zajít k profesionálům nebo si užít zajímavý doprovodný program.

Již 18. veletrh FOR INTERIOR je nejvýznamnější akcí svého druhu v Česku. I letos bude plný novinek, ale také osvědčených produktů a nabídne široký výběr nábytku a interiérového zařízení. Představí velký výběr sedaček, postelí, nábytek do obývacích a dětských pokojů, ložnic i kuchyní. Nebudou chybět doplňky, bytový textil a osvětlení. Velký výběr bude i mezi produkty určenými pro úpravy interiéru – podlahy, akustické panely, materiály pro obnovu interiéru a mnoho dalšího

 

10. jubilejní veletrh DESIGN SHAKER má letos opravdu co nabídnout! Těšit se můžete na novinky a premiéru řady českých tvůrců i nové zahraniční značky. Také program uvede mnoho zajímavého, například na téma: Jak se definují trendy a Trendy v interiéru pro rok 2024 bude hovořit na své přednášce specialistka Anja Bisgaard Gaede z Dánska, hlavní host konference MATERIÁL + TREND, která se uskuteční v rámci veletrhu. Mezi přednášejícími bude také český designér Jiří Krejčiřík.

Třetí den veletrhu, v sobotu 1. dubna, proběhne SOBOTNÍ DOPOLEDNE S DESIGNEM - přednáškový blok s kurátorkou veletrhu Veronikou Loušovou, kdy šest témat provede účastníky úskalími navrhování a realizace. Je určený všem, kteří plánují změnit svůj domov. Rozhodují se, jak vše provést a zjišťují co zařízení bytu a domu vlastně obnáší. Od pátku do neděle vždy od 14 hodin bude probíhat přednáška na téma Trendy v interiéru, kde na Vás čeká vše o barvách, dekorech a vzorech pro nadcházející období. Závěrem se pomyslně přenesete na veletrh Heimtextil do Frankfurtu nad Mohanem, kde se interiérové trendy vždy prezentují.

Ve speciální expozici MATERIÁL MARKET, která je zaměřena na prezentaci zajímavých materiálů do interiéru se přímo setkáte s dodavateli, kteří vám sdělí detailní informace.

Veletrh pro zahrady FOR GARDEN se tentokrát ukáže ve své největší síle a rozsahu. Představí téměř všechny zahradní obory a doposud nejrozsáhlejší přehlídku pergol a zimních zahrad. I jeho programová část bude každý den plná floristických vystoupení, ukázek květinových dekorací a umění hvězd české a slovenské floristické scény, doplněná vystoupeními známých osobností. Chybět nebude ani tradiční soutěž středních zahradnických škol OTVÍRÁNÍ JARA.

Na jednom místě získáte kompletní informace pro váš krásný domov a zahradu.