POŽÁRNÍ ODOLNOST S PŘÍRODNÍMI DÝHOVANÝMI MATERIÁLY V INTERIÉRU.

Obsah článku: Prezentace certifikovaných nehořlavých a těžce protipožárních desek splňují všechny důležité požární normy se vzhledem přírodního dřeva, nebo digitálního potisku na povrchu. Oblasti obsažené v přednášce: - Představení portfolia certifikovaných protipožárních materiálů, které jsou vhodné do interiérů, kde je nutné dodržovat přísné požární normy. - Představení zachování přirozeného vzhledu dřeva při protipožárních materiálech, které se vyrábějí ze 100% minerálu. - Digitální potisk dle vlastního výběru na surový nosič/dyhu pro zachování designu ve splnění všech požadavků certifikátu. Přednášející: Rastislav Žákovský, Europlac (Business Partners Slovakia s.r.o.)
Typ akce: Přednáška


Datum zahájení: Sobota, 23.03.2019 12:15 - 12:30

Místo konání: Hala 3, MEDIA CAFÉ, pódium

Organizátor: europlac, s.r.o.

WWW: www.europlac.sk

Vstupné: zdarma v rámci vstupenky na veletrh
Obsah článku:
Prezentace certifikovaných nehořlavých a těžce protipožárních desek splňují všechny důležité požární normy se vzhledem přírodního dřeva, nebo digitálního potisku na povrchu.

Oblasti obsažené v přednášce:
- Představení portfolia certifikovaných protipožárních materiálů, které jsou vhodné do interiérů, kde je nutné dodržovat přísné požární normy.
- Představení zachování přirozeného vzhledu dřeva při protipožárních materiálech, které se vyrábějí ze 100% minerálu.
- Digitální potisk dle vlastního výběru na surový nosič/dyhu pro zachování designu ve splnění všech požadavků certifikátu.

Přednášející: Rastislav Žákovský, Europlac (Business Partners Slovakia s.r.o.)