Interiérové trendy ze zahraničních veletrhů

PŘEDNÁŠKA JE SOUČÁSTÍ BLOKU NA KŘÍDLECH DESIGNU - INTERIÉROVÉ TRENDY 2018. UVÁDÍ PAVEL ANDĚL. Je to již tradicí, že na jarních veletrzích DESIGN SHAKER a FOR INTERIOR najdou návštěvníci doprovodný program Scéna: Inspirace & Trendy. Tato jediná přehlídka interiérových trendů v České republice nebude chybět ani letos, stejně jako přednáška a komentovaná prohlídka. Těšit se můžete na trend COLOR POWER, URBAN GREEN, PASTEL OASIS a IMPERFECTION HOME.
Typ akce: Přednáška


Datum zahájení: Čtvrtek, 22.03.2018 14:00 - 15:00

Místo konání: Vstupní hala I, Konferenční centrum, sál 1

Organizátor: Iva Bastlová, interiérová designérka, ateliér Loxo

Zbývající kapacita účastníků: 130

Vstupné: Zdarma v rámci vstupenky na veletrh po předchozí registraci


Kontaktní informace:
ABF, a.s.

Pozor pro návštěvu akce je nutná registrace!


REGISTRACE ZDE4 trendy pro rok 2018

 

URBAN GREEN

 

Protože naše životy jsou stále více mimo přírodu, hledáme ji ve svých domovech, a to nejen v podobě živých rostlin, ale i jejich motivů. Listy, květy a organické motivy hrají hlavní roli stejně jako paleta zelených odstínů.

 


IMPERFECTION HOME


Krása nedokonalosti, ruční práce a umění. Tak zní charakteristika tohoto směru, jenž je pravým opakem konzumního stylu. Nejde tu o dekorativnost, ale o pohodu a příjemný život bez diktátu ke konkrétním pravidlům.

 

 

COLOR POWER


Konečně je to tu! Znovu opěvujeme sílu barev a jejich jednotlivých odstínů a tónů. Hlavní roli zde hrají modrá a červená ve všech svých podobách. Nechybí ani fialová, barva letošního roku dle Pantone.

 

 

PASTEL OASIS


Obytné prostory se zmenšují, cena za bydlení jde nahoru. Reakcí na malé byty jsou palety z pastelových barev, jež jsou do těchto míst ideální. Nejde však jen o barvy, materiály by měly mít přidanou hodnotu jako je např. snadná úprava (easy care & easy clean).

 

 

    

 

    

 

 

Přednášející: Iva Bastlová, interiérová designérka, ateliér Loxo

 

Přijďte se inspirovat na jedinou expozici s interiérovými trendy, rádi vás uvidíme.


Tým expozice Scéna: Inspirace & Trendy

 

Jako vždy má expozice své místo ve Vstupní hale II a její autorkou je designérka Iva Bastlová. 

www.loxo.cz