INOVATIVNÍ DESIGN S POUŽITÍM PŘÍRODNÍCH DÝHOVANÝCH MATERIÁLŮ V INTERIÉRU

Obsah článku: Inovativní a přírodní designové deskové materiály, které získaly řadu ocenění v zahraničí v oblasti interiérového designu. Naše dýhované materiály jsou neodnímatelnou částí každého inovativní smýšlejícího designéra, architekta a truhláře. Oblasti obsažené v přednášce: - Představení portfolia designových novinek z více než 150 ušlechtilých dřevin z celého světa v různých produktových řadách. - Představení využití přírodních deskových materiálů při výrobě nábytku, dveří, podhledů, schodů, podlah, interiérových obkladů v objektech a domácnostech. - Přírodní rustikální povrchy RUSTICA®, potištěná dýha digitální technologií INDEWO®. - Představení produktových vítězů europlacFORMENHYBRID, EDELHOLZcompact a europlacWAND oceněny German Design Award 2018 a ICONIC Award 2018. Přednášející: Rastislav Žákovský, europlac, s.r.o. (Business Partners Slovakia s.r.o.)
Typ akce: Přednáška


Datum zahájení: Neděle, 24.03.2019 12:00 - 12:30

Místo konání: Hala 3, MEDIA CAFÉ, pódium

Organizátor: europlac, s.r.o.

WWW: www.europlac.sk

Vstupné: zdarma v rámci vstupenky na veletrh
Obsah článku:
Inovativní a přírodní designové deskové materiály, které získaly řadu ocenění v zahraničí v oblasti interiérového designu. Naše dýhované materiály jsou neodnímatelnou částí každého inovativní smýšlejícího designéra, architekta a truhláře.

Oblasti obsažené v přednášce:
- Představení portfolia designových novinek z více než 150 ušlechtilých dřevin z celého světa v různých produktových řadách.
- Představení využití přírodních deskových materiálů při výrobě nábytku, dveří, podhledů, schodů, podlah, interiérových obkladů v objektech a domácnostech.
- Přírodní rustikální povrchy RUSTICA®, potištěná dýha digitální technologií INDEWO®.
- Představení produktových vítězů europlacFORMENHYBRID, EDELHOLZcompact a europlacWAND oceněny German Design Award 2018 a ICONIC Award 2018.

Přednášející: Rastislav Žákovský, europlac, s.r.o. (Business Partners Slovakia s.r.o.)