,,DNA" DOBRÉHO DESIGNU JE ,,DNA" ZNAČKY BOCONCEPT

BoConcept stojí od samého začátku na těch principech, které od roku 1952 učinily dánský design celosvětově známým a uznávaným. Díky tomu, že se za 66 let své existence stala značka BoConcept světově nejrozšířenějším interiérovým brandem, který má velmi kosmopolitní charakter a je zároveň moderní i nadčasový. Dotkneme se našich designových hodnot i slavných jmen, se kterými spolupracujeme. A budeme připraveni na vaše otázky. Přednášející: Zoe Shields. Zoe Shields je regionální manažer pro střední a východní Evropu. Pochází z Anglie a žije v Manchesteru. Má obrovské zkušenosti jak z designové branže, tak z retailu. Zastávala pozici manažera obchodu, v B2B oblasti a jako country manažer. V BoConceptu pracuje 18 let, předtím působila v Kingfischer group a IKEA.
Typ akce: Přednáška


Datum zahájení: Pátek, 22.03.2019 14:30 - 15:30

Místo konání: Hala 3, MEDIA CAFÉ, pódium

Organizátor: BoConcept

WWW: https://www.boconcept.com

Vstupné: zdarma v rámci vstupenky na veletrh
 

 

 

 

BoConcept stojí od samého začátku na těch principech, které od roku 1952 učinily dánský design celosvětově známým a uznávaným. Díky tomu, že se za 66 let své existence stala značka BoConcept světově nejrozšířenějším interiérovým brandem, který má velmi kosmopolitní charakter a je zároveň moderní i nadčasový. Dotkneme se našich designových hodnot i slavných jmen, se kterými spolupracujeme. A budeme připraveni na vaše otázky.  

Přednášející: Zoe Shields. Zoe Shields je regionální manažer pro střední a východní Evropu. Pochází z Anglie a žije v Manchesteru. Má obrovské zkušenosti jak z designové branže, tak z retailu.

Zastávala pozici manažera obchodu, v B2B oblasti a jako country manažer. V BoConceptu pracuje 18 let, předtím působila v Kingfischer group a IKEA.